Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Режим роботи відділу продажів послуг
0 800-75-75-70
+380577800077
+380737800077

Послуга «Мобільний маркетинг» - спосіб дієвого і популярного підходу до просування продукту з використанням мобільних технологій.І він здатний забезпечити вражаючий результат там, де не спрацюють інші кейси. 

Можливість своєчасно повідомити клієнту необхідні дані, поширити серед ймовірних покупців інформацію про новинки, майбутні акції, відкриття нових точок продажів або надання унікальних послуг - все це нескладно реалізувати через розсилку SMS.Ця послуга часом успішно працює для клієнтів, які не реагують на дзвінки від телемаркетів і занадто зайняті, щоб розглядати рекламні матеріали і презентації на сайтах.

Організація мобільної розсилки не потребує серйозних грошових витрат - і заощадить масу часу і зусиль, позбавивши ваших співробітників від необхідності обдзвонювати клієнтів, щоб повідомити кожному про спеціальну пропозицію, знижку або ювілейну акцію.Крім того, вже отримані SMS адресат ймовірно перегляне у зручний час, а як часто ваших менеджерів просять перетелефонувати з повідомленням про рекламну акцію? 

І навіть якщо клієнт не відгукнувся на конкретну пропозицію - ви підвищите впізнаваність свого бренду.Тому у майбутньому за товаром або послугою з вашого асортименту клієнт в першу чергу звернеться саме до вас. 

Крім рекламних розсилок, у сучасних маркетингових підходах часто використовуються інформаційні SMS:про відправку замовлення покупцеві, про прибуття посилки адресату, нагадування про необхідність сплатити послуги або банківські відсотки, і навіть передсвяткові вітальні SMS - для ваших клієнтів. 

Можливості послуги мобільний маркетинг:

• одиночна відправка SMS, в тому числі з можливістю персоналізувати текст повідомлення;

• пакетна відправка по сформованому списку; 

• робота в режимі реального часу;

• можливість планувати розсилки, призначаючи дату і час їх початку;

• висока швидкість розсилки і гарантія доставки повідомлень, на діючий номер абонента;

• зручна система обліку відправки повідомлень;

• можливість надання резервного каналу для перенаправлення повідомлень у разі збою;

• пропозиції для бізнесу з приємною вартістю розсилок

Всі операції Call Центру ОНЛАЙНМАРКЕТ виконуються тільки на нашому обладнанні, без залучення сторонніх хмарних сервісів, дані розсилок НЕ будуть дискредитовані. 

Зверніться до співробітників компанії ОНЛАЙНМАРКЕТ, щоб розробити оптимальний сценарій оповіщення клієнтів про ваші нові пропозиції, про важливі для них події, або просто привітайте їх зі святом.Ми забезпечимо оперативну розсилку потрібної інформації.

logo_ua.png
Харків, вул. Різдвяна 29
Полтава, вул. Котляревського 1/27
Суми, Курський проспект 105
0800-75-75-70
+380577800077
+380737800077
ТОВ "ОНЛАЙНМАРКЕТ"
ЄДРПОУ 42344915
Платник ПДВ
© Copyright 2021 ТОВ "ОНЛАЙНМАРКЕТ". Всі права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.