Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Режим роботи відділу продажів послуг
0 800-75-75-70
+380577800077
+380737800077

Послуга створення та актуалізації баз даних затребувана як новачками на ринку, так і компаніями з багаторічною історією.Причина очевидна:будь-які ринкові інструменти, стратегії просування і оригінальні маркетингові ходи успішно працюють на основі повних і актуальних відомостей про потенційного клієнта.Масові помилки в даних здатні відвести від точного уявлення про цільову аудиторію з усіма ймовірними наслідками.Ціна помилки різна:від дрібних непорозумінь у процесі консультацій і замовлень до втрати інтересу до новинок бренду і комерційних пропозицій компанії. 

Тому послугу створення та актуалізації замовляють:

• Новачки на ринку, які готові оплатити терміновий пошук потенційних клієнтів для активного просування свого продукту або сервісу.

• Досвідчені ринкові гравці, яким потрібно масоване просування бізнесу на нову територію або освоєння нової сфери бізнесу.

• Компанії всіх рангів, зацікавлені в актуальності і достовірності адрес і контактів потенційних покупців.

• Замовники інших послуг Call Центру ОНЛАЙНМАРКЕТ перед проведенням масових розсилок, опитувань, рекламних акцій і інших заходів щодо просування продукту.

Переваги аутсорсингового Call Центру ОНЛАЙНМАРКЕТ.

Для створення бази потенційних клієнтів, як правило, використовуються джерела, що вимагають скрупульозної роботи з даними, а для їх перевірки та актуалізації - підготовлені люди з добрими та відмінними навичками комунікації. 

Вирішення цього завдання - важливого і необхідного, але все ж рутинно-стомлюючого, здатне відняти масу часу у співробітника компанії, який був змушений займатися даними на додаток до основного об'єму роботи. 

Співробітники аутсорсингового колл-центру успішно впораються з цією роботою у короткий термін, отримавши необхідні дані і представивши їх в зручному для замовника режимі.Звичайний варіант - таблиця Excel або текстовий файл.У загальному випадку, формат і структура даних, список полів для уточнення інформації, правила їх заповнення узгоджуються з замовником на початковому етапі.

Окрім очевидних переваг колл-центру (економії часу і ресурсів на додатковий штат співробітників), компанії буде забезпечено належний рівень конфіденційності.Бо не тільки зберігання даних колл-центру, а й прозвон виконується без застосування хмарних сервісів, доступ до баз, які отримані у процесі збору та актуалізації даних, надійно захищені від злому і дискредитації. 

 

logo_ua.png
Харків, вул. Різдвяна 29
Полтава, вул. Котляревського 1/27
Суми, Курський проспект 105
0800-75-75-70
+380577800077
+380737800077
ТОВ "ОНЛАЙНМАРКЕТ"
ЄДРПОУ 42344915
Платник ПДВ
© Copyright 2021 ТОВ "ОНЛАЙНМАРКЕТ". Всі права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.