Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Режим роботи відділу продажів послуг
0 800-75-75-70
+380577800077
+380737800077

Компанії банківської та страхової сфери першими відчули потребу автоматизації обробки однотипних звернень клієнтів, але через високі стандарти конфіденційності довго вважали за краще вирішувати ці завдання без залучення аутсорсерів. 

Але з розвитком інформаційних технологій, підвищенням надійності і гнучкості CRM, зростанням рівня телекомунікацій та захисту конфіденційності банки і страхові компанії з великою довірою впроваджують кейси та залучають співробітників аутсорсингових колл-центрів.

Call Центр ОНЛАЙНМАРКЕТ готовий надати компаніям комплекс послуг, що включає:

Розгортання колл-центру компанії, забезпечення технічної підтримки, надання послуг операторів;

• Організацію гнучкої системи обробки вхідних дзвінків

• Створення гарячої лінії для організації інформаційно-довідкової системи або проведення рекламних акцій;

Телемаркетинг і презентація нових послуг;

Актуалізація баз даних клієнтів;

• Налаштування голосового меню для обробки масових звернень;

проведення опитувань клієнтів щодо користі і якості послуг, що надаються;

• Розсилки SMS з оповіщенням про заборгованість по кредиту або за послуги, автоматичний продзвін боржників;

• SMS сповіщення клієнтів про умови надання послуг, їх зміни, термін закінчення угод, та інших даних, що розсилаються в автоматичному режимі. 

Принцип і сценарій роботи зі зверненнями клієнтів:

До впровадження системи компанія-замовник визначає рівень компетенції операторів і коло питань, рішення по яких повинен приймати тільки представник замовника.

Вхідні звернення

Клієнт звертається з будь-яким питанням щодо діяльності банку або страхової компанії на загальний телефонний номер інформаційної служби.Засобами sip-телефонії відбувається перенаправлення дзвінка в CRM замовника на вільного оператора з необхідною підготовкою.Відповівши на виклик, оператор отримує на екран анкету клієнта з його даними.У процесі консультації в карту клієнта вноситься його інформація, дані фіксуються в CRM.Будь-який запит, що перевищує рівень компетенції оператора, перенаправляється представнику компанії замовника.

Вихідні дзвінки

Список клієнтів для обдзвону формується в CRM замовника, система PBX запускає сценарій автоматичного дзвінка за вказаним номером, і у разі успішного дозвону виконує з'єднання з вільним оператором.Анкета клієнта відображається на екрані у момент з'єднання.Під час розмови з клієнтом оператор заповнює поля анкети, і внесені дані надходять безпосередньо у CRM банку (або компанії). 

З огляду на специфіку банківського і страхового сектора, варто звернути увагу:

• Дані страхових компаній і банків про клієнта не фіксуються у нашій CRM, уся інформація відображається тільки на час консультації, введені дані надходять безпосередньо до CRM замовника через API.

• Інформація про дзвінки у ОНЛАЙНМАРКЕТ не зберігається «у хмарі», або інших сервісах, які належать третім особам і не може бути дискредитована через несанкціонований доступ до хмарних сховищ.

logo_ua.png
Харків, вул. Різдвяна 29
Полтава, вул. Котляревського 1/27
Суми, Курський проспект 105
0800-75-75-70
+380577800077
+380737800077
ТОВ "ОНЛАЙНМАРКЕТ"
ЄДРПОУ 42344915
Платник ПДВ
© Copyright 2021 ТОВ "ОНЛАЙНМАРКЕТ". Всі права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.