Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Режим роботи відділу продажів послуг
0 800-75-75-70
+380577800077
+380737800077

Послуга «Віртуальний офіс» користується попитом компаніями різного масштабу та сфер діяльності.

Найпопулярнішими причинами її замовлення клієнти називають:

• для компаній з розгалуженою мережею філій - знайти спосіб централізовано працювати зі зверненнями клієнтів;

• для розширення бізнесу - можливість достовірно досліджувати перспективи у певних містах або регіонах без значних вкладень у відкриття філій;

• для молодих компаній - необхідність швидко розгорнути бізнес за відсутності підготовленого до роботи з клієнтами персоналу, нестачі часу і коштів на оренду приміщення, обладнання робочих місць для менеджерів;

• для виробничих компаній, магазинів оптимальний варіант - доручити спілкування з клієнтами фахівцям і зайнятися іншими завданнями:виробництвом, логістикою, просуванням продукту;

• для всіх - можливість швидко наростити офісний штат, в тому числі на короткий термін, що актуально для сезонних підприємств, під час рекламних кампаній або значних навантажень на власний колл-центр.

Як почати роботу

На початковому етапі обговорюється спосіб організації єдиного номера, графік роботи віртуального офісу, режим обробки звернень, спільно із замовником прописуються типові сценарії роботи з клієнтом. 

Виділений для задач замовника штат операторів вивчає продукт і сценарії роботи з клієнтом.IT фахівці організовують єдиний номер, налаштовують систему реєстрації дзвінків у CRM колл-центру, опрацьовується порядок оповіщення про нестандартні ситуації та інші технічні і організаційні моменти, включаючи обмін даними з CRM замовника.Після виконання необхідних налаштувань і завершення підготовки операторів офіс починає роботу.

Гарантовані переваги:

Наші оператори мають потрібні навички ділового спілкування, стресостійкість, навчені чітко фіксувати і обробляти звернення клієнтів, проводити опитування і презентації по телефону.Після вивчення необхідних нюансів вашого продукту вони зможуть консультувати на прийнятному рівні компетентності. 

У разі звернень, що потребують консультації штатного фахівця компанії, ми перешлемо йому запит клієнта.Але жоден стандартний запит з готовим працюючим рішенням не буде відволікати співробітників компанії замовника від актуальних завдань. 

Ми контролюємо якість роботи операторів і відповідність стандартам обслуговування, що сприяє підтримці іміджу компанії і лояльності клієнтів.Замовник регулярно отримує звіти про виконану роботу. 

Відсутність кадрових проблем і трудових конфліктів.Всі віртуальні співробітники вашого офісу - наші реальні штатні одиниці.Якщо вам потрібно скоротити штат, ми даємо їм інше завдання. 

Послуга може бути розширена і доповнена різними можливостями за вибором клієнта.Для обговорення технічних і організаційних нюансів впровадження зв'яжіться з фахівцями компанії ОНЛАЙНМАРКЕТ.

logo_ua.png
Харків, вул. Різдвяна 29
Полтава, вул. Котляревського 1/27
Суми, Курський проспект 105
0800-75-75-70
+380577800077
+380737800077
ТОВ "ОНЛАЙНМАРКЕТ"
ЄДРПОУ 42344915
Платник ПДВ
© Copyright 2021 ТОВ "ОНЛАЙНМАРКЕТ". Всі права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.